• Wpisów: 138
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:10
  • Licznik odwiedzin: 9 346 / 2485 dni
 
ppsychopath
 
Ostatni wpis był rok temu. Dawno mnie tu nie były i nie wiem ile się zmieniło przez ten czas i czy ludzie, którzy kiedys tutaj byli jeszcze są i czy w ogóle ktoś jeszcze używa pingera.

Właściwie sama nie wiem, dlaczego piszę, ale chyba tego potrzebuję. Jak tak czytam te wpisy sprzed roku czy dwóch lat, to nie mogę uwierzyć jak wiele się zmieniło i jak przede wszystkim zmieniłam się ja. Bardzo się zestarzałam. Na szczęścię mogę powiedzieć, że w dobrym tego słowa znaczeniu.

Trochę się ostatnio działo, niestety przez niektóre sprawy zaczęłam tracić na wadze. Tak już mam, że smutki, stresy i nieprzespane (przepłakane) noce działają na mnie w ten sposób.
Teraz mogę powiedzieć, że jestem na prostej, szczęśliwa, ale ostrożna. I tak jest dobrze.

Zbliża się sesja, więc znowu waga poleci, ale na pewno nie popełnie już tego błędu jak rok temu - palenia papierosów. Jak pale to nie jem, a jak nie jem to chudnę.
Nie potrzebuję tracić kilogramów, ale potrzebuję ćwiczyć, żeby umięśnić, ujędrnić ciało, także mam nadzięję, że jak już skończę wszystkie remonty, skończy się sesja, to będę mogła wziąć się za siebie.

A tymczasem... opuszczam swój mały pokoik na poddaszu, w którym żyję od 20 lat : ) ale daleko nie idę, bo tylko do pokoju obok, który kiedyś należał do mojej siostry.
Czekam cierpliwie, aż tacie zechce się go pomalować na jagodowy mus *.* :
1351245142.85.jpg


oraz, aż brat zrobi meble.

Podobają mi się takie kwadratowe regały, wypełnione książkami i różnymi pudełkami i bibelotami i będę jeden taki mieć *.*
Strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać, aż wszystko urządzę, chociaż wiem że to nie tak od raz hop siup i aż będzie ciepło, miło i przyjemnie. ; )
co-myslicie-.jpg


marzenielt3.jpg


regały-w-salonie10-1280x829.jpg


wystroj-wnetrz.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego